Vítejte na stránkách. V případě dotazů využijte email komunikace.

Sny se vážně plní? A i cesta může být cíl? Tak tady je ta má...

… která započala kolem roku 2016, kdy jsem si prvně pohrávala s myšlenkou tvořit už nejen pro radost, ale i se smyslem a pro ostatní. A svou myšlenku snižování "ekologické stopy" šířit do světa.

Odjakživa se považuji za člověka tvořivého se vztahem k přírodě. A vlastně odtud pramení důvod, že jste se ocitli na mých stránkách s eshopem, kde seženete nejen praktické nahrazovače jednorázových produktů, které sama vyrábím, ale třeba i něco estetického pro vaše oko.
Ke kreativnímu projevu mi dopomohla cesta přes absolvování ZUŠky s výtvarným zaměřením, střední UMPRumky v oboru výtvarného zpracování keramiky a porcelánu, až po vlastní školu života i poznání. 

V hlavě mi utkvívá mnoho myšlenek a slov, skrz která Vám "stručně" pokusím přiblížit, i kým jsem, jelikož šitím a malováním vše z mé tvorby nekončí.

Po letech zkušeností v různých zaměstnáních a spolupracech, ke kterým přicházím i díky dobrovolné cestě „ičaře“, jsem se vyprofilovala v podstatě do oborů, ze kterých část lidí nechápe, o co jde a ta druhá nejspíš kýve hlavou „WHAT“??? Údajně tato komplikovanost (úhel pohledu) má i svůj diagnostický název: MULTIPOTENCIALITA. Které si cením jako jedné ze svých velkých předností.

Trvalo pár let a opory okolí, nicméně každým dnem tomu budou 4 roky, co moje tvůrčí značka vyběhla do světa. Prostřednictvím svého eshopu tak můžu světu sdělit, jakej „kreativec“, s dílem své duše i ekologicky smýšlející tvor, ve mně je. Jo, webař ani IT rozhodně nejsem (tím bych zmiňované profíky vážně urazila), ale co se jeví jako výzva, jdu do toho, nebo se poradím s hlavinkami, kterými kolem sebe oplývám.

Ten zbytek byla jen má vlastní vůle něco někam dotáhnout a plnit sny… Není pro mne klišé, že žiji, aby každý den stál za to. Vymyslím ledacos a do toho, čemu věřím a má pro mě smysl, hážu šipku. A ráda bych si v téhle flow dál žila. Vedle schopnosti počítat, vystavit fakturu, odepsat na mail nebo objednat hladovým kolegům oběd.

Abych byla dnes tam, kde stojím, mi napomohlo xtero pracovních příležitostí. Reálně jsem začala doslova od píky. Přes call centra, administrativně-asistentkovský pozice, do světa online… Tam, kde každý z nás denně tráví alespoň pár minut. Čtením článků na oblíbených webech, objednáváním produktů na eshopu až přes svět sociálních sítí, odkud na vás vyskakují příspěvky, placené obsahy, reklamy, za kterými stojí i leckdy má mysl a hodiny u PC.

Nejenže sama tvořím, šiji, maluji, píši, příležitostně podporuji i další tvůrce a prodejce se pohybovat v online světě. A ráda se stanu pomocnou rukou třeba zrovna vám nebo vaší firmě. Když jsem vycházela základku, ani by mě nenapadlo, že za 20 let si pojedu život, jaký se mi daří. Skloubit kreativní práci původně keramičky v aktuálně žádaném prostředí, ve kterém už není třeba tužky a papíru, to je takový kontrast, jako že mě potkáte v městských uličkách oblečenou za dámičku a mobilem v ruce a zároveň jindy zastihnete ve vytahaném svetru a holínkách s hráběma na zahradě.
A obojí mě, věřte, nevěřte, fakt baví!